Phone

Teknik Destek Servis


Teknik Destek Servis
Aşınma Kontrolü
Mevcut çalışan kovan vidalarınızın aşınma durumu hakkında bilgi alabilmeniz, önceden bütçe belirleme ve fizibilite çalışmalarına katkı sağlamanız için detaylı aşınma kontrol raporu ile sizleri bilgilendiriyoruz. Kovan ve vidanızın durumuna ve sizin çalışma şartlarınıza en uygun çözüm önerilerini belirleyip birlikte hareket etmemizi sağlıyoruz.
Durum Tespiti ve Çözüm Önerileri
Enformak tarafında üretilen veya üretilmeyen kovan vidalarınızı şikâyet ve talepleriniz doğrultusunda değerlendirerek beklentilerinize en uygun çalışma şartları ve uygun kovan vida önerilerini sizlere sunuyoruz.
Ölçü Alma ve Kontrol
Mevcut kovan vidanızı değiştirmek veya yedeklemek mi istiyorsunuz? Enformak üretimi olmasa da uzman ekibimizle kovan vidanızın tüm ölçülerini detaylıca alarak memnun iseniz aynısını; memnun değilseniz ise tasarım danışmanlığımız ile size en uygun tasarımı ve çalışma şartlarını belirleyerek yeni kovan vida üretimi yapılmasını sağlamaktayız.
Montaj Refakati, İlk çalıştırma ve Bilgilendirme
Enformak üretimi olan kovan vidalarınıza isteğiniz doğrultusunda montaj esnasında yanınızda bulunarak en doğru şekilde montaj yapmanızı sağlamaktayız. İlk çalıştırma esnasında sizlerle birlikte prosese yeni kovan vidanın adaptasyonunu ve bundan sonraki durumlarla ilgili kovan vida hakkında bilgilendirme sağlamaktayız.
Seminer ve Eğitim Desteği
Enformak PT elde ettiği tecrübelerle sizlere eğitim olarak ta destek veriyor. Birlikte belirlediğimiz tarihlerde isterseniz firmamızda bulunan seminer salonumuzda isteseniz sizin firmanızda kovan vida ve polimer işleme konularında firmanıza uygun hazırladığımız eğitim seminerleri ile sorularınıza ve sorunlarınıza bakış açınızı değiştiriyoruz.

 

Malzemeler ve Aşınma Direnci
Sistemimiz Üzerinden Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

  • Enformak
Enformak Plastik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.
Bosb Mermerciler Sanayi Sitesi
9.Cad No.14 
34524
Beylikdüzü - İstanbul
TÜRKİYE

Kendi hastalarımıza ait tedavi ve resimler hasta hakları çerçevesinde ve yasalar gereği yayınlanmamaktadır.Sitemizde gösterilen animasyon ve içerikte kullanılan resimler profesyonel çalışmalar olup telif hakkına tabidir.Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.