Phone

Ekstrüder Filtreleri

Ekstrüder Filtreleri
Günümüz ekstrüzyon uygulamalarında yüksek verimlilik, firesiz üretim anlayışı ve mükemmel ürün kalitesi ancak titizlikle dizayn edilmiş, eksiksiz donatılmış ve tam kapasiteyle çalışabilen ekstruderler ile sağlanabilmektedir. Ekstrüzyon uygulamalarınızda hammadde veya diğer dış kaynaklı yollardan gelen ve eriyik plastiğe karışmış olan yabancı parçalar hem nihai ürün kalitesini ve üretimi bozmakta hem de ilgili makine aksamlarına oldukça ciddi zararlar vermektedir.
Enformak PT A.Ş., kovan-vida ve plastik işleme makineleri konusunda sahip olduğu tasarım tecrübesi ve yürüttüğü  Ar-Ge çalışmaları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı farklı özelliklerdeki filtreleri sektörün kullanımına sunmaktadır.

Malzemeler ve Aşınma Direnci
Sistemimiz Üzerinden Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

  • Enformak
Enformak Plastik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.
Bosb Mermerciler Sanayi Sitesi
9.Cad No.14 
34524
Beylikdüzü - İstanbul
TÜRKİYE

Kendi hastalarımıza ait tedavi ve resimler hasta hakları çerçevesinde ve yasalar gereği yayınlanmamaktadır.Sitemizde gösterilen animasyon ve içerikte kullanılan resimler profesyonel çalışmalar olup telif hakkına tabidir.Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.