Phone

Vidalar


Vidalar
Üstün dizayn kabiliyetine ve tecrübesine sahip Ar-ge ve Teknik ekibimiz tarafından hazırlanan, enjeksiyon ve ekstruder makineleri için üretilen Enformak vidaları, optimum eriyik akışı ve mükemmel eriyik kalitesi oluşturacak şekilde, özel çelikler kullanılarak ve ideal ısıl işlem uygulanarak imal edilmektedir.
  İhtiyaçlarınızı en iyi seçenek ile karşılayın...

  • Karıştırıcı Vidalar
  • Konik Çift Vidalar
  • Paralel Çift Vidalar
  • Ekstrüzyon Vidaları
  • Enjeksiyonla Kalıplama Vidaları
  • Bariyer Maillefer Tipi Vidalar
  • Kauçuk Vidaları
Vida Üretim Parametreleri Tek Vida Çiftli Vida Takım Çeliği Vidaları
Çap (mm) 16-250 30-160 16-100
Uzunluk (mm) 4850 4850 1500
 
Not: Verilen değerler tek parça olarak üretilebilme kabiliyetini göstermektedir. Daha yüksek uzunluktaki vidalar çok parçalı olacak şekilde üretilebilmektedir.
 
 
 
 
Tek Vidalar
Enformak PT, uzun senelere dayanan tecrübe ve bilgi birikimiyle, farklı türlerdeki vida dizaynlarını en gelişmiş CNC kontrollü vida işleme merkezlerinde imal edip, prosesinize özel ihtiyaçlara yönelik vida tasarımında ve malzeme seçiminde sizlere yardımcı olmaktadır. Enformak kendi modern tesislerinde oluşturulan, her biri ispatlanmış ve üretiminizde üstün performans sağlayacağınız vida dizaynlarını yüksek avantajları ile siz değerleri müşterilerin hizmetine sunmaktadır.
EBM (Barrier) Vidaları
Polimerlerin bazı tipleri erimekte zorlanır ya da işlemelerinde daha yüksek eriyik kalitesine ihtiyaç duyulur.Bizler bu tarz problemlerin yaşanmasını önlemek ve daha iyi eriyik kalitesine ulaşabilmek adına Bariyer ve Maillefer tipi vidalar üretiyoruz. Bariyer hatveli vidalar polimeri eriyik ve katı faz olarak işleme esnasında iki farklı kanala ayırır ve hatve sonunda polimeri dar bir aralıktan atlamaya zorlar, bu sayede daha hızlı ve etkili bir eriyik elde edilmiş olur. Bu olay malzemenin hızlı bir şekilde erimesini ve dispersive olarak karışımını da sağlamaktadır. Bariyer hatveli vidalar yivli kovanlarla beraber kullanıldığında klasik vida ve kovan dizaynları ile kıyaslandığında %30-60 oranında daha yüksek kapasiteler elde edilmektedir.
Bariyer dizaynlı vidaların sizlere sunduğu avantajlar;
Klasik 3 bölgeli vidalar ile kıyaslandığında sabit ve yüksek çıkış verimi
Daha iyi eriyik kalitesi ve düşük eriyik ısısı,
Minimum basınç ve eriyik ısısı değişimi,
Daha iyi dispersif karıştırma,
Rejenere edilmiş ya da hurda malzemelerin çok daha iyi işlenmesidir.
 
 
 
 
 
Çift Ekstruder Vidaları
Özellikle kuru harman olarak işlenen PVC boru ve profil uygulamalarında, birbirleri ile ters yönde dönen çift vidalar kullanılmaktadır. Etkili bir üretimi sürdürmek adına, düzenli bir akış ve hassas malzemelerin bozulmasından kaçınmak için bir vida diğeriyle optimum şekilde eşleşmelidir. Birbirleri ile zıt yönde dönen çift vidalı ekstrüderler için vidaların hassasiyetleri düzgün bir işleme yapabilmek için birincil şarttır. Enformak sizlere zıt yönde dönen çift vidalı ekstrüderler için, hassasiyetle işlenmiş ve birbirleri ile uyumlu hale getirilmiş vidaları sunmaktadır. Sizlere çift vidalı ekstrüder kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha uzun sürelerle karşılayacak nitrasyonlu ya da yüksek aşınma ve korozyon dayanımlı bimetalik çift vidaları da öneriyoruz.
 

Malzemeler ve Aşınma Direnci
Sistemimiz Üzerinden Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

  • Enformak
Enformak Plastik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.
Bosb Mermerciler Sanayi Sitesi
9.Cad No.14 
34524
Beylikdüzü - İstanbul
TÜRKİYE

Kendi hastalarımıza ait tedavi ve resimler hasta hakları çerçevesinde ve yasalar gereği yayınlanmamaktadır.Sitemizde gösterilen animasyon ve içerikte kullanılan resimler profesyonel çalışmalar olup telif hakkına tabidir.Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.