Phone

Ekstruder Redüktörleri

 
Ekstruder Redüktörleri
Ekstrüzyon uygulamalarında kovan ve vida ne kadar önemli ve hassas bir uyuma ihtiyaç duyuyorsa, bunlara bağlı olan ve sistemin hareketini sağlayan tahrik sistemleri (redüktör) , ısıtıcı rezistanslar ve soğutma üniteleri de mükemmel bir uyum içerisinde çalışmalı ve maksimum verim ihtiyacını karşılayacak şekilde sistemin akışını sağlamalıdırlar.
ENFORMAK  olarak, kovan-vida dizayn ve üretiminin yanı sıra, tüm üniteleri (motor-kasnak-redüktör, rezistans, soğutma fanı..) kovan ve vidaya akuple montajını yapmakta ve Ekstrüzyon Setleri olarak kaliteli yapıyı en ekonomik haliyle kullanıcılarımıza sunmaktayız. Özellikle ekstrüder uygulamaları için üretilmektedir.
Tek gövde- Yatay eksenli tip,
Soğutma sarmalları içeride,
Hassas işleme ile üretilme, sertleştirme işlemine tabi tutulma, taşlanmış dişliler ve uzun ömürlü rulman yatak,
High capacity thrust bearing,
Düşük gürültü seviyesi.

Malzemeler ve Aşınma Direnci
Sistemimiz Üzerinden Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

  • Enformak
Enformak Plastik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.
Bosb Mermerciler Sanayi Sitesi
9.Cad No.14 
34524
Beylikdüzü - İstanbul
TÜRKİYE

Kendi hastalarımıza ait tedavi ve resimler hasta hakları çerçevesinde ve yasalar gereği yayınlanmamaktadır.Sitemizde gösterilen animasyon ve içerikte kullanılan resimler profesyonel çalışmalar olup telif hakkına tabidir.Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.