Phone

Ar-Ge ve Mühendislik
Ar-Ge ve Mühendislik
Globalleşen ve gelişimi sürekli hızlanan teknoloji ve ağırlaşan rekabet koşulları, geleceğin stratejik teknoloji ve ürünlerine yönelik yoğun ve sürekli AR-GE etkinliğini kaçınılmaz kılmaktadır. Bilinmeyeni bilme, geliştirmeye yönelik bilimsel teknolojik faaliyetler oluşturma, mevcut bilgiyi veya teknolojiyi yeni düzenlemelerle daha iyiye doğru yönlendirme çalışmaları içerisinde bulunan AR-GE departmanımız, üretim hızını arttırma, kaliteyi iyileştirme, maliyetleri düşürme gibi temel unsurların yanında ileri teknolojileri uygulama ve geliştirmenin getireceği rekabet üstünlüğünün bilinciyle çalışmalarına yön vermiştir.
Enformak AR-GE ekibi, yeni ve üstün performanslı ürün geliştirmeye yönelik çalışmaları için, yarının teknolojilerini oluşturacak uygulamalı araştırma ve mühendislik çalışmalarını da giderek yaygınlaştırmaktadır.
Proje yaklaşımı anlayışı ile yapılan bu çalışmalar;
Ürün tasarımı ve projelendirme kalite kontrol,
Üretim problemlerini çözme,
Yeni teknoloji geliştirme,
Mühendislik ve analiz konularında uzman ekibimiz sayesinde gerçekleştirilmektedir.
30 yıllık üretim sürecinde zengin bir teknoloji ve bilgi birikimi kazanmış olan ekibimiz, sahip olduğu üstün dizayn kabiliyeti ile, basit yapılı ürünlerden en karmaşık yapılı ürünlere kadar, tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmekte ve ENFORMAK belgeli tasarımları ile plastik işleme sektörüne yön vermektedir.
Faydalı Model Belgeli Tasarımlarımız;
TR 1998 00317 Y ( PVC-W tozdan granül imali için plastik işleme makinesi kovanı)
TR 1998 00318 Y ( PVC-W ve LDPE granülden kablo ve profil imali için plastik işleme makinesi vidası)
TR 1998 00319 Y ( PVC-H tozdan boru ve profil imali için plastik işleme makinesi vidası)
TR 1998 00320 Y ( Plastik işleme makineleri için dekompresyon tipi vida)
TR 1998 00322 Y ( Plastik enjeksiyon makineleri için karıştırıcı roket grubu)
TR 1998 00559 Y ( Øx30D boyda kovanlar için plastik işleme makinesi vidası)
TR 1998 00600 Y ( Øx35D boyda kovanlar için plastik işleme makinesi vidası)
TR 1998 00601 Y ( Plastik işleme makineleri için çift delikli kovan ve çift vidaları)
Plastik işleme sektörümüzde yaşanan hammadde ve nihai ürün zenginleştirmesi akabinde oluşan ekipman ihtiyaçları ENFORMAK AR-GE departmanımız tarafından tespit edilmekte olup, yüksek özellikli metal malzeme seçimi, ihtiyacı optimum karşılayan tasarım, aşınmaya dayanıklı dolgu veya kaplama özelliği ve en ideal ısıl işlem tekniklerinin, bilimsel ve teknolojik olarak iyileştirilmesine yönelik çalışmalar hızla sürdürülmektedir.

Malzemeler ve Aşınma Direnci
Sistemimiz Üzerinden Detaylı Bir Şekilde İnceleyebilirsiniz.

  • Enformak
Enformak Plastik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.
Bosb Mermerciler Sanayi Sitesi
9.Cad No.14 
34524
Beylikdüzü - İstanbul
TÜRKİYE

Kendi hastalarımıza ait tedavi ve resimler hasta hakları çerçevesinde ve yasalar gereği yayınlanmamaktadır.Sitemizde gösterilen animasyon ve içerikte kullanılan resimler profesyonel çalışmalar olup telif hakkına tabidir.Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir.Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.